

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 12 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 300 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 29568
Distributors
pcbx
Unit Price$0.23069
Ext.Price$0.23069
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23069 | $0.23069 |
| 10 | $0.20121 | $2.01210 |
| 50 | $0.17549 | $8.77450 |
| 100 | $0.15339 | $15.33900 |
| 500 | $0.13407 | $67.03500 |
| 1000 | $0.11718 | $117.18000 |
| 3000 | $0.11224 | $336.72000 |
| 5000 | $0.10751 | $537.55000 |
